| Curios2019 a întrebat:

Salutare tuturor! Poate o sa para intrebarea prea copilareasca, dar am un passat b6, berlina si imi doresc tare mult sa il vad cu trapa. Trapele pe internet sunt ieftine,dar ajung si la sume mai mari. Cam cat ar costa toata treaba cu montatul + cumparatul trapei si a ce mai e necesar + tapiterie noua.

Tin sa mentionez,nu vreau sa am nu stiu ce buton special pentru trapa pozitionat langa schimbator (cum am vazut la masinile mai noi),din partea mea, sa aiba doar un buton sus pe plafon ca sa se ridice cat sa pot fuma in masina si sa se ridice fumul. Nu vreau trapa din aceea de, cum sa explic eu, din aceea de intra in plafon cand o deschizi.

Cu alte cuvinte,o trapa simpla,nu prea mare,sa am garantia ca nu va ploua in masina, sa stea ridicata doar ca termopanul, daca nu se poate trapa electrica si prin actionare manuala. Banutii se strang greu, toata lumea stie asta, m-ar ajuta sa stiu un pret aproximativ sa stiu daca sa renunt la vis sau ma apuc sa strang banii. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu iti instaleaza trapa, daca vine o ploaie cu grindina si bulgari de gheata cat pumnul unui luptator de sumo se imbiba masina de apa. Visul tau se realizeaza in america sau japonia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa ai mari surprize cu apa cu trapa montata aftermarket.