| liviupaun a întrebat:

Poate cineva sa imi dea si mie un program de tunat masini cum ar fi photoshop. id:liviupaun86

10 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Cauta pe net "Tuning car studio"winking

| VladDu a răspuns:

Trebuie sa stii foarte bine sa lucrezi in photoshop ca sa faci tuning virtual; poti incerca programe gen tuning car studio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau il poti lua de pe idul meu.
Til dau eu Adobe Photoshop CS3
Trimitemi un mesaj daca il vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt interesat si eu de acest program, liviupaun daca il ai scrie un mesaj aici.mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am photoshop cs3 si nu stiu cum sa tunez masini cu el...cine vrea sa ma ajute sa ia id meu dragos_kill3r

| kotys a răspuns:

Photoshop poti sa iti descarci de pe www.adobe.com.Binenteles ii varianta trial.

| Andreutzzyk a răspuns:

Photoinstrument:Xfunda?

| lara7 a răspuns:

Picassa...