| Dfok a întrebat:

Pot baga orice lichid antipana in camera la bicicleta cat timp am valva auto?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e recomandat orice tip dar mai usor e sa obtii banda izolatoare de aia gri tip americana le lipesti cate 2 sa fie strat mai rezistent dupa ce masori dimensiunile sa fie la fix in roti si le bagi in fiecare roata. No sa mai ai pana deloc.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu exista "lichid anti pana"; toate acele solutii doar astupa porii foarte mici. Succes si multa bafta!