| AnnTIdote a întrebat:

Pot sa dau sala pe 1 decembrie?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ziua de 1 Decembrie este zi de sarbatoare legala, fiind Ziua Nationala a Romaniei, astfel ca nu se lucreaza si nu poti da sala.

| niculita4tpu a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai 18 ani si sa termini scoala de soferi pana atunci. In al doilea rand, e zi libera nationala, asa ca poti de-abia pe 2 decembrie (1 fiind luni, deci nici pe 30 nov. nu poti). In al treilea rand, ar fi bine sa te pregatesti temeinic, pentru ca daca pici sala, nu ajungi la traseu. Iti recomand sa citesti mai multe despre procedura si sfaturi pentru soferii incepatori pe http://www.odat.ro/ Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca se lucreaza pe 1 dec

| OnuOnulică a răspuns:

Nu pentru ca pe data de 1 decembrie nu se lucraza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E zi libera de la stat, deci nu.

| MariusF23 a răspuns:

E zi libera de la stat, deci nu.