| VaIentTin a întrebat:

Sal as vrea sa stiu daca exista in romania asa ceva http://www.youtube.com/watch?v=Mbi8KQIx6Ac si aici ma refer la super pocket bike nu pocket bike este o diferenta sunt putin mai mari :D vedeti in video:D

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da! Exista a lu Radu Petricioaia cu care face stunt si probabil si altele dar eu pe aceea o stiu. Oricum omul este si colectionar de Poket-uri si cel mai probabil are si altele dar stiu ca a venit la Snagov la o intrunire cu un Super Poker Bike dar nu acel model era un model pe comanda unicat pe care daduse vreo 5000 de marci in `97 acum nu stiu daca are si modele noi!