| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un motocross de 125cc. Nu stiti cam la ce pret se gasesc second? pe unele siteuri am gasit de la 200 pana la 5-600 euro. Nu ma intereseaza firma. Nu vreau pocket bike pentru copii, am vazut ca sunt modele putin mai mari ca pocketurile, medii sa zic asa.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te-ai gandit ca merita sa il cumperi de la un magazin nou sau la mana 2ª? Asa are garantie in caz de problema. Daca risti sa cumperi la un vanzator particular in cateva zile/saptamani sau luni apar probleme care vor costa aproape cat una noua sau cu putini km cumparata de la magazin.

| IoNuTzZz1997 explică:

Stiu care sunt riscurile sa cumpar de la un vazator particular si sunt dispus sa risc. Nu stii la ce preturi le pot gasi?