| cipri01 a întrebat:

Sal se merita un tuning la o Dacia Logan cam cat m-ar costa adica jante spitate praguri etc?

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Daca o faci stance se merita adica fara praguri, bodykit, jante cocalaresti, cauta pe 4tuning pe forum sa vezi cam cat i-a costat pe cei ce au Logan, cauta Logan KIS pentru ca e cel mai bun exemplu. Pe Logan niste BBS-uri sau Borbeturi A se potrivesc perfect cu niste cauciucuri intinse cu buza la janta la vedere, si cu air-ride.

| OnuOnulică a răspuns:

Sincer nu se merita...

| Florian20405 a răspuns:

Sincer pe un logan nu se merita un tuning, si acum fara suparare nu o tine mult masina daca nu e diesel.
Loganurile au tabla proasta cat si motoarele nu foarte rezistente happy
Bafta!