| fng90 a întrebat:

Buna tuturor.am si eu o intrebare dar ma adresez cunoscatorilor,, cat m-ar costa sa fac un tuning la o dacia logan... daca aveti adrese sau link-uri cu asa ceva astept.va multumesc

Răspuns Câştigător
| dewtsa a răspuns:

Incearca aici : http://www.4tuning.ro/. stiu pe cineva care apeleaza des la produsele si tot ce ofera acest site.

3 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

Interior, exterios sau motor?

| sykygea a răspuns:

Salut. si eu am tot un logan pe care l-am aranjat cat de cat. daca vrei vorbim pe messsi iti arat niste poze cu ce i-am facut. si nu m-a costat chiar deloc mult. doar ca a trebuit sa umblu.

| sykygea a răspuns:

Sykygea09. vorbim