| Kopla a întrebat:

Sall. Ce parere aveti despre Honda Accord 2008 Executive 2.4? (sunt multe modele de Accord si nu gasesc anumite date despre asta, daca le stiti sau stiti linkul si e bun dau funda : pretul (noua), viteza maxima, CP )

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ti-am raspuns pe celalt topic nu mai deschide 100 pe aceiasi tema!

| Riderx1 a răspuns:

Incearca pe site-ul oficial, poate gasesti acolo, eu am gasit asta: http://www.webcar.ro/honda-accord-2-2-i-dtec-executive-42214-12.html

| Kopla explică (pentru Riderx1):

E aproape ce vreau, dar nu sunt sigur daca e second hand sau noua.

| Kopla explică (pentru Riderx1):

Mersi oricum

| Riderx1 a răspuns (pentru Kopla):

Cu placere...