| Arcus a întrebat:

Am o problema in legatura cu navigatia la peugeot 407! problema e ca nu am harta full Romanai! de unde o pot lua exista un site de pe care pot descarca harta? va rogg ajutati-ma! Dau Funda + vot

4 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Spune-mi ce marcă/model este navigatorul.

| Arcus explică (pentru iKronstadt):

Pai eu am luat masita cu tot cu navigatie! este cu navigatia din fabrica

| iKronstadt a răspuns (pentru Arcus):

Arcus, eu vreau să te ajut pe bune. Spune-mi măcar ce an de fabricație este mașinawinking Altfel, caut prin fișiere de înnebunesc laughing

| Arcus explică (pentru iKronstadt):

anul de fabricatie 08-2008