| AI3x a întrebat:

dati-mi si mie cateva nume de jocuri cu simulatoare cu masini si de unde le pot descarca in romana

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Need For Speed, Juiced 1 si 2 si 1 mie mi se pare cel mai reusit joc cu masini, Flat Out 2, Collin Mc Rae, Burnout Paradise, Rally 3, WRC Word Championship Game si sunt multe altele! In Romana nu exista nici unul facut nici o-data!

| mgtow a răspuns:

In romana nu ai sa gasesti niciu-un joc dar pui in google (NFS most wanted megaupload) de exemplu si le descarci mai usor.

| alexandruta a răspuns:

Depinde ce joc vrei iar Misogin se poate fratele meu are iti voi Al3x trimite un mesaj cu id-ul meu.