| Broadband a întrebat:

Sall tuturor. am o intrebare: am un motor kawasaki gpx 600r si nu am acte pe ia, cam cat credeti ca as putea lua pe ia,
functioneaza perfect, motor 4 cilindrii in linie, 100cp, filtru aer nou, consum maxim 6%,(repet 4 cilindrii, 4 carburatoare)?

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa ei daca este in starea pe care o descrii si 1000 de euro, dar obstacolul cel mai mare este ca nu ai acte pe acest motor. Trebuie sa gasesti o solutie sa faci acte pe motor [discuta cu un notar ] si atunci totul e ok.