| ionuttufa a întrebat:

Sall tuturor!
Sunt posesorul unui tractor mccormick D214 in doua pistoane. Problema este ca la noi nu se gasesc piese, trebuie facute pe comanda.Problema a aparut cand am vrut sa ii fac schimbul de ulei, pentru ca in baie am gasit antigel(. Banuiesc ca este garnitura de chiuloasa, dar nu sunt sigur nu stiu cum sunt cilidrii daca sunt cu inele de cuciuc.
as vrea niste sfaturi si cum se demonteaza. banuiesc ca m-ati inteles
multumesc mult!

1 răspuns:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Ionut, nu sunt inele din cauciuc este garnitura de chiulasa! Daca nu esti mecanic auto, recomandarea mea este sa te adresezi unui mecanic auto cu experienta, sper ca m-ai inteles!
...1r3-1.html