| adyrs8 a întrebat:

Am un bmw 318 tds si nu mai voia sa porneasca la cheie nici cald nici rece, pompa de injectie verificata e in stare foarte buna distributia e pusa bine la punct, am desfacut sa schimb garnitura de chiuloasa si am observat ca 2 pistoane sunt putin umede de ulei si ca pe turbina la fel este ulei. ce e de facut? multumesc!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun mai mult: verifica contactele bateriei(se afla in portbagaj).