| theeminemshow a întrebat:

A fost greu examenul scris pentru carnet de conducere la categoria B?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe www.e-drpciv.ro inveti mai usor in caz ca nu ai dat, si trebuie sa inveti zi de zi noapte de noapte in jur de 1004 intrebari, e cea mai naspa faza la B pentru ca restul subcategoriilor au intrebari mai usoare.

| Blagandrey a răspuns:

Salut! Examenul scris(sala) pentru categoria B nu este greu dar nici usor daca nu stii legislatie poti face chestionare pe situl acesta http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro iti faci cont si chestionarele pe care le faci de pe acest site iti pot cadea si la examen... bafta si sa il iei din prima.