| Antonio208 a întrebat:

Salut,Am 1.60 și as dori sa îmi cumpăr o Yamaha yzf 125 și nu stiu dacă o sa ating jos

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Care e problema? Vei atinge jos. Motorul nu este ca bicicleta, nu dai la pedale.

| Frank51 a răspuns (pentru KronstadtRevival):

De regulă picioarele sunt mai scurte la oamenii scunzi. Și eu am 1.67 și când stau jos(șezut), am aceeași înălțime cu prietenii mei de 1.85-90, deci am upperbody mare. Din câte am observat lungimea picioarelor reflectă înălțimea, în mare parte.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru KronstadtRevival):

Corect. Și având în vedere că e motor mai mic, sigur ajunge jos. Important e să ajungi cu vârfurile, adică măcar jumătate din talpă.