| alexalberto a întrebat:

Salut, am 15 ani si as vrea sa imi achizitionez o motocicleta, un sfat va rog? As vrea un motor nici prea scump si sa fie destul de ok pentru un incepator. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Cand faci 16 ani poti da de categoria a1 si iti iei un aprilia rs 125, yamaha yzf r125

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Momentan,nu poti conduce nimic pe strada, doar bicicleta...

| viotedy a răspuns:

La 16 ani iei permis A1 si-ti iei ceva de 125 cm3.suzuki,aprilia,gillera,sunt destule faine.

| iDangerous a răspuns:

Vrei să apari la televizor? Sunt destule ştiri cu accidente mortale, stai în banca ta.