| Yeu_Ady_1994 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un iphone 4, si vreau sa va intreb
daca ar merita bani,ca este destul de scump, ce spuneti este un telefon mult mai bun decat un android la bani aia?

5 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Ti-as recomanda un galaxy s1-s2-s3. depinde de buget. iphone-urile sunt telefoane de fite.

| DyaNa1337 a răspuns:

Nu se merita, sunt telefoane cu android de 2x mai bune ca iphone4 si muuuult mai ieftine, spre exemplu galaxy S II

| 0x11111051 a răspuns:

IPhone l-ai scapat odata in pamint, si sa zis cu el. Cu androidu, dupa a 6-7 oara. Eu am testat happy Cumparati mai bine ceva ieftin, sau chiar telefoane cu android de la ZTE. Sunt chineji si daca ar zice lumea ca chinezii fac numai ***, nu-i asculta. Eu am un telefon de la ei. ZTE Blade aka Orange San Francisco. 200-400 de lei. In schimb il folosesc de 2 ani, si pentru jocuri, si video, si muzica, si lucru.

| maryusmono a răspuns:

Cei care ti-au raspuns pana acum au dreptate. Daca ne raportam la performanta... un iphone 4 este mai slab ca multe telefoane care sunt chiar mult mai ieftine decat el.

De exemplu, un galaxy s2 este mai bun ca un iphone 4 si costa in jur de 1300 lei... Un galaxy S3. care este mai bun decat galaxy s2. si implicit mai bun si decat un iphone 4 costa in jur de 1800 lei.

In concluzie, recomandarea mea pentru tine ar fi acest Samsung: http://bit.ly/W3Cfbh si te sfatuiesc sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja si au facut mai jos o descriere.

| CrissuMv a răspuns:

Nu se meritawinking