| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am avut examenul auto vinerea asta, si vreau sa stiu cam in cate zile vine permisul, dovada nu am luat pentru ca sambata din cate stiu nu se lucreaza, si am citit pe net ca in 2 zile lucratoare, dar vreau sa stiu de la cei care au luat recent sau sunt in situatii similare.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cat sunt de aglomerati, dar daca este procesat in 2 zile lucratoare si curierului ii mai ia 1-2 zile sa junga la tine, probabil ca joi sau vineri, il vei avea.

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

7 sau 14zile. Depinde de norocul tau.