| Tecarucatalin a întrebat:

Am cumpărat o mașină în Spania și am pierdut certificatul mai doar o copie xerox. As putea sa o aduc și.sa o înscriu doar cu copia aia? Mașină nu e pe numele meu dar am contract vânzare cumpărare.

Răspuns Câştigător
| lonewulf a răspuns:

Contrac vanzare-cumparare e tot ce iti trebuie. Eu, etc etc, Cumparat de la -nume prenume, marca, VIN, etc. Atata timp cat masina nu e furata, nu ai problema. Dar probabil deja ai rezolvat asta (sa o inmatriculezi)