| Cash a întrebat:

Am dat sala, am luat sala, dar nu m-am programat la traseu si nu am platit acea taxa.
Intrebarea mea este: Poate cineva sa ma progrmameze la traseu sau trebuie sa fiu neaparat personal, deoarece o sa fiu plecat din oras in urmatoarele saptamani, si daca ma programez atunci programarea ar putea pica dupa data in care imi expira buletinul.
Iar in legatura cu acea taxa cand si cum trebuie platita?

1 răspuns:
| floion1 a răspuns:

Trebuie sa mergi tu personal acolo cu dosarul si cu buletinul le. taxa nu trebuie platita ..la dosar ai citanta cu taxa care ai platit o odata de 67 lei parca deci nu mai trebuie platita.
daca nu o aveai platita nu te mai primea sa dai sala

Cu placere!