| Leonte_Andrei_1999_iyTB a întrebat:

Probă traseu auto: Salut! Am dat de curand sala, am luat-o iar mai apoi am zis sa ma programez de pe pc-ul de unde am dat sala pentru traseu, sa numai merg la birou de langa sa astept la coada, si am ales acolo orasul si data, iar mai apoi am intrebat pe tipul care ne supravegea daca atat trebuie sa fac, el a zis da, iar eu am plecat, dupa cateva zile am vazut la un prieten ca el a luat sala iar s-a programat la traseu din birou, el a primit o foaie: "Programare la examen", iar eu foaia aceasta nu o am, este vreo sansa sa nu pot da traseul fara acea foaie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti exact, in mod normal vei fi programat atunci cand ai ales.
Pentru a fi sigur intereseaza-te la Serviciul de permise.