| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am de gand sa imi achizitionez un motocross de 250cc, insa nu ma incanta sa cumpar unul second dar am si un buget mai restrans. Am gasit acest model de 250cc, a mai vazut sau auzit cineva ceva despre acest model? Este bun?
https://sportmaxx.ro/produse/moto-cross-bemi-250cc-dirtb ike-alfa/

1 răspuns:
| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

La pretul asta e megasmecher. Si-a cumparat un prieten acum ceva timp. Chiar merita. Plus ca il foloseste numai in zona de munte. Deci e f ok. Ti-as sugera, mai mult de 10000 lei sa nu dai pe un motocross pentru ca poti gasi unul f ok sub pretul asta. Bafta! happy