| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un motocross de 125cc. Nu stiti cam la ce pret l-as putea lua nou sau second? pe unele siteuri am gasit si la 400 euro si la 500. Un motocross KTM 125 m-ar interesa sau oricare model dar mai mult KTM. Motocross sa fie nu mini-cross. Bugetul meu e de 400-500 Euro. As putea sa iau ceva de ei?

Răspuns Câştigător
| Zitronen a răspuns:

Salut!
Nou-400euro-800euro
Second-200euro-400euro
Numai binehappy

2 răspunsuri:
| Zitronen a răspuns:

Multumesc pentru fundahappy

| Radamel a răspuns:

În străinătate sunt mult mai ieftine. Îți iei unul de acolo cu 200 de euro cît unul de 500 din Romania il aduci cu 200 și ieși în cîștig. Diferența e că nu e umblat pe gropile din Romania ci drumurile din Germania. Un site ar fi www.mobile.de. Cheers!