| MarioDePeTPU a întrebat:

Salut,am facut dpf off fizic si soft si acum la relanti scoate un nor de fum alb.Ce e de facut?
Soft aplicat incorect?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O folosesti ca afumatoare pana la următorul ITP pe care oricum nu il treci.

| Wr3nch a răspuns:

Bravo, si cine ti-a dat idea asta blana? laughing Te duci cu ea la ITP, te prinde si salut, trebuie sa scoti valuta pentru filtru nou sau sa o conduci direct la fier vechilaughing
'' înlăturarea acestui filtru de particule atrage sancțiuni dacă lipsa lui este constatată la controale tehnice desfășurate în trafic de către RAR și duce la neacordarea vizei de efectuare a inspecției tehnice periodice dacă lipsa filtrului se constată la momentul efectuării ITP"

| Panamax a răspuns:

Practic parintii tai au acum un tractor non Euro poluant care da si fum.