| 07gabriel07 a întrebat:

Salut, am nevoie de niste vaselina din aia ce conduce curentul electric, ca sa pun la fise la bujii, dar nu gasesc nicaieri, ma puteti ajuta cu niste linkuri de unde as putea lua?

Răspuns Câştigător
| Daniel323 a răspuns:

Este exact invers, nu trebuie sa conduca deloc curentul electric.

https://www.emag.ro/......DJ7053BBM/

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La bujii nu ai nevoie de "vaselina", ai nevoie doar sa ai contact electric bun si ferm intre bujie si sapca de contact, respectiv bujia sa fie bine stransa.