| AcestaSuntEu a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata,insa daca cineva imi poate raspunde corect si sigur, i-as multumi foarte mult:
Unui opel corsa C 1.2 cu volan pe stanga i se poate pune cutia si motorul unui opel corsa c 1.7 cu volan pe dreapta?(cutiile fiind hidramate in ambele situatii). Multumesc frumos!

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Chiar daca era manuala cutia functiona..pentru ca la o masina de uk este diferit caseta de directie bordul si farul.