| AlbNegru040602 a întrebat:

Am o întrebare puțin mai "ciudata" sa zicem, vreau sa fac școala de șoferi, dar mi-e frica de analizele de sânge, am fumat iarba și am luat xanax(pentru xanax am prescriere). Tot ce ma interesează e dacă o sa apară în analizele de sânge și dacă o sa ma încurce. Mulțumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi bine daca s ar face si analize de sange

| SoulReaver a răspuns:

Pentru scoala de soferi nu se fac analize de sange. Doar ORL si psihologic.

| SoulReaver a răspuns:

Ar trebui, poate din cauza xanaxului vei pica psihologicului.