| marius_8800 a întrebat:

am o nelamurire.de fapt.nici nu stiu cum sa-i mai zic! momentat sunt in irlanda, si peste 2 luni vreau sa plec in tara, si as vrea sa plec cu masina! pentru cei care cunosc drumul.cum a fost, cu ce ferry ati trecut, cat ati facut pe drum, cat va costat drumul? astept un sfat, apropo o sa fie si iarna! multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| zetmada86 a răspuns:

Gps

| Zenithf a răspuns:

Mai AbadBoy, tu nu ai auzit de feriboturi? Alea transporta si trenuri, ce sa mai zic de masini.
Hmm, din cate stiu eu, in perioada de iarna marea este destul de agitata, dar un feribot este o nava destul de mare ca sa nu resimti zgaltaiala prea tare, de asemenea sunt si pilule pentru raul de mare. Acestea nu inaltura in intregime senzatia de greata, ar fi bine sa-ti pregatesti o plasa cu mere si/sau morcovi de rontait, ajuta cand ai rau. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleci cu masina de pe o insula? Interesant

| marius_8800 explică:

Abadboy.ms,o sa tin cont de sfatul tau, dar de drum stie cineva cum e? si cam cat timp fac?

| marius_8800 explică:

Pardon...zenithf.ca abadboy crede ca vin dupa martehappy