| Mkeynes a întrebat:

Salut, am o problema.
Am un audi a4 din 2007 si am bagat din greseala benzina in loc de motorina, 15litri.
Ce as putea face, cum as putea scoate benzina afara?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mkeynes explică (pentru XKronstadt):

Mersi

Răspuns utilizator avertizat
| Kevinn2000 a răspuns:

Nu știu exact cum, dar știu că trebuie să ai mai multe bidoane, să ridici capota și undeva pe lângă motor cred că este un capac sau ceva, pe acolo se scoate, dar mai ai nevoie de ceva și nu mai știu ce... văzusem un video despre asta, dacă vrei îl caut si îți spun mai exact cum se face.

| Kevinn2000 a răspuns:

Fii atent, scrie pe Youtube " câți km faci cu un litru de benzină " și ar trebui să fie primul clip, al lui Răzvan Constantin.