| iuli12ct882 a întrebat:

Salut, am o problema la audi a6 2.0 benzina din 2001, când plec cu ea dupa loc tremura rau motorul si se aude o bătaie cum sar misca motorul zdupaie, daca plec usor din ambreaj cu ea nu mai face asa rau dar totusi se misca putin motorul si se aude ceva in fata, am verificat tamburi si suportul la motor si sunt bune, sa fie din cutie ceva?

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Poate fi suportul din dreapta fata, trebuie ridicat usor motorul cu un crick si vei vedea ca e rupt, a mea la fel facea.

| iuli12ct882 explică:

Mi.a zis cineva ca ar fi suportul dintre motor si cutie

| pablok a răspuns:

Poate sa fie si volanta. Ar trebui sa mergi la un mecanic la verificare.ca si eu am patit la fel, si era volanta distrusa