| David212 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ma poate ajuta cineva sa gasesc un manual online de utilizare a unui tir? Genu:basculare, agatat.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu findca depinde de la tir la tir. Daca spui modelul exact al tirului, modelul exact al remorcii si anul de fabricatie al fiecaruia te pot ajuta. Altfel nu ai cum findca difera panoul de comenzi!

P.S.
Da-mi un mesaj privat cel mai bine findca de multe ori chiar daca vreau, uit sa intru pe topicurile pe care am raspuns deja!