| alexR0 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se gasesc manuale de utilizare pentru peugeot 407 din 2007 in limba romana. M-ar ajuta foarte mult si un link catre manual daca se poate sau sa imi spuneti de unde pot achizitiona unul.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Caută aici:
http://goo.gl/VPjZpY

| alexR0 explică (pentru mihai69):

Ms de raspuns. am gasit multe chestii interesante, dar nu pot posta...sau cel putin nu stiu eu...am facut cont, am activat acel cont, dar cand vreau sa postez ceva sau sa accesez sectiunea "My profile", imi da o "eroare": " Alex, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation."

| mihai69 a răspuns (pentru alexR0):

Păi... activează-l! Trebuia să fi primit un mail cu un link pe care să faci clic pentru confirmarea contului tău. Dacă nu e în inbox, caută prin SPAM. După aia sigur poți posta. Eventual, intră pe profilul tău și s-ar putea să fie acolo un link de solicitare de a ți se mai trimite odată acel email. Dacă nu, poți lua legătura direct scriind un mail pe adresa admin@(domeniu).ro și e posibil să te ajute.
De asemeni, mi se pare că au și o „frână" la inițierea de topice noi; trebuie să ai o anumită vechime și activitate (câteva răspunsuri prin topice vechi) și abia apoi vei putea scrie la rândul tău un topic nou. Caută prin forum, că sigur găsești și explicații mai detaliate.