| Abcdefghijklmmmmmmmmmmm a întrebat:

am si eu o problema cu masina e golf 3.acum câteva zile am observat ca nu îmi funcționează semnalizatoarele atunci când apas pedala de frana.și nu știu care este problema.

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Te pui in genunchi si te uiti la pedala de frana, trebuie sa fie un contactor pe ea si sa intre 2 fire in el. Daca e unul rupt acolo e problema. Am patit si eu asa la un Ford si nu stiam ce are. Poate sa fie si sigurantele, nu stiu exact care sunt la Golf. Bafta.