| Filipescu a întrebat:

Salut am o problema cu masina de cusut, atunci când apăs
pedala ise stinge becul. știe cineva care este cauza mulțumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In mod normal, pedala si becul nu ar trebui sa aiba nimic in comun, in afara de cablul de la priza pana la masina.
Daca a umblat cineva la conexiuni, atunci a facut legaturile gresit.
Cheama un electrician sa verifice si sa rezolve problema!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chemi un depanator masini de cusut, acela va depista cauza, pana atunci insa, nu o mai folosii ca poti face un scurt circuit si o arzi de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedala e bulita. N-ai vreo prietena care are masina de cusut, sa tastezi pedala la ea?