| Vulpe_Florin_1992 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu un atv bashan 200cc. porneste la sfert trage super bine dar dupa 2 km de mers se opreste daca stau 10 min porneste merg si face tot la fel si imi arde siguranta sad

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca se supranclazeste ceva, mergi cu el la un service, chiar nu am cunostinte despre asa ceva dar cred ca e inclazirea problema

| DaniTDCI a răspuns:

Undeva face scurt circuit sau se supra-incalzeste, ti-as recomanda sa mergi in vreunfel la un electrician, de oarece instalatia electrica nu poate fi reparata fara aparatura. si fara un om care se pricepe, acolo e cel mai greu