| MrTech1HD a întrebat:

Salut, am și eu o problema. Stau mai prost cu partea electrica și nici nu am pe cineva la îndemână. Am un tractor U650 și doresc sa pun pe el un adaptor de priza, din acela cu 3 mufe. Vreau sa bag în el maxim un girofar și un încărcător de boxa protabila (în cazuri speciale). Are cineva o schema dau ma poate ajuta cineva cum sa fac legăturile?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu te pricepi, atunci vorbeste cu cineva de meserie!
In caz contrar risti sa faci racheta din tractor.

| MrTech1HD explică (pentru Bula):

Cat de greu sa fie sa legi 2 fire pentru adaptorul acela cu 3 prize?

| Bula a răspuns (pentru MrTech1HD):

De legat e usor.
De gresit este de asemenea.