| Dar3d3vil a întrebat:

Salut.
Am si eu un casetofon pe care vreau sa-l decodez.
Ma poate ajuta cineva?
Ofer fundita...

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu ai cum sa il decodezi decat pe stand la centrele speciale, si ai grija sa nu iei vreo teapa cu cei care le decodeaza la colt de strada pe calculator fiindca dupa 30 de zile iti va cere iar codul si nu ai facut nimic! Iti trebuie modelul casetofonului si seria dupa spate!

P.S.
Daca este casetofonul original al masinii ai in cartea masinii codul de deblocare si daca l-ai luat de nou ai in carticica de la casetofon codul si decat il bagi acolo!

| Dar3d3vil explică:

Problema e ca stapanul nu mai are cartea si e mai dificil...
insa am vazut pe net programe de decodat.dar nu le pot downloada...
mersi oricum