| alexsaxx2323 a întrebat:

Salut
Am un audi a4 b7 2.5 tdi si vreau sa pun un sistem de evacuare mai sportiv, tobe sport cu sunet puternic.
Ce imi recomandati?
Cat ma va costa?

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

De amenda intrebi? Vezi ca nu ai voie sa depasesti un anumit nivel al zgomotului produs de tobe.

| FlappyXXX a răspuns:

De ales toba sau costul unei tobe + montaj e minim pe lângă cel pe care îl vei da pe amenzile pe care le vei primi. +certificat reținut.

| RM94 a răspuns:

Daca pui tobe sport puternice pe un diesel o sa sune oribil, ca un tractor.