| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Vreau un sunet puternic la masina dar sa nu dau dpf sau catalizator jos, nu găsesc pe nimeni specializat. Am un passat cc, pot schimba doar toba? Nu întreaga evacuare. Am găsit doar pe un site o toba special pentru cc. Dacă știți pe cineva sa-mi dați Facebookul sau ceva. Deci repet vreau un sunet mișto dar fără a anula cele menționate. Vi se pare bună asta? https://race-shop.ro/......416-x.html

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.facebook.com/ugod.customs/ baga material pana in TM

| mgtow a răspuns:

Aia mi.au zis daca nu e scos DPF si/sau catalizatorul - mergi relax pe langa politisti nu are nimeni treaba cu tine. Itp se rezolva sa treaca

| sierra1 a răspuns:

Lasă-l cum e, așa nu atragi atenția (poliției)

| relian a răspuns:

Da tipa din poza e buna rau laughing, merge sa o cumperi, si eu mas baga

| NunuNini a răspuns:

Vrei sa ai probleme? Vezi ca nu ai voie peste un anumit numar de decibeli. Inainte de a vrea, intereseaza-te.