| anonim_4396 a întrebat:

Am un casetofon kenwood cu intrare usb si cd. In fine am bagat um stick cu muzica scrie reading si dupa no device. De ce?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate este defect sau nu citeste mp3, incearca cu un cd audio tras la viteză mică, si vezi daca il citeste.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu citeste stick-ul.
Cauze pot fi multe. Ori formatezi stick-ul intr-un alt format, ori incerci cu alt stick.
Eu am Kenwood KDC 4047U, iar stick-ul pe care il folosesc la el e FAT32. Il am acum in calculator, deci sunt sigur pe ce zic.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Posibil sa fie formatat NTFS sau FAT32 si scula ta sa suporte doar FAT16. ARunca un ochi in manual.