| Quazar a întrebat:

Salut. Am un citroen berlingo din 2004 si problema e ca i-am schimbat pragurile si o usa culisant pe spate. Si acum vine vant pe toate usile. Ba chiar usile culisante pe spate sunt f putin departate jos. Ideea e ca si inainte de a face toate acestea venea vant. Usile sunt fixe nu joaca si chederele par ok. Pe una din usile culisante se vede afara putin laughing). Aveti vreo idee cum sa sigilez usile sa nu mai vina vant sau unde mi-ati recomanda sa ma duc cu ea? Si cand inchid usile pe fata se aude sunetul acela de spart. Ca de tractor laughing)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă poți cu așa ceva,

https://www.bricodepot.ro/......b-6-m.html

ok, dacă nu, ar trebui refăcute cam multe dar fiind din 2004, mai bine nu