| amareto a întrebat:

Am un first bike galaxy si nu mai porneste la buton i-am luat baterie nou nouta degeaba ce credeti ca are? La pedala nu mai zic... ca nu porneste nu stiu ce are i-am schimbat totul (pedala, capacul, si tot ce mai era pe acolo ) si iar s-a rupt ceva prin inauntru acolo)... si cateodata cand il pornesc accelerez si n-are putere sa plece de pe loc doar cate-odata

5 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Compresie ai la peda cand dai?, s-a dus segmenti, first bike e chinezarie, ia puneti tu un set original pe bestia ta si sa vezi ce te ducewinking, eu la malagutili meu i-am pus set nou duce 90 km/h dar mi-am batut eu joc de el ori l-am scapat fara ulei

| KaPy2 a răspuns:

Prietenu lu sora mea si-a luat un first bike expert de 125 cc prima data mergea ceas dupa ceva timp pa scuteru, a dat 50 milioane pe el(lei vechi) si acum cere 10 milioane pe el (lei vechi)

| Andrei_Razvan_1995_bLyv a răspuns:

Salut si eu am unu-l la la fel mi-a facut si mie figura asta si l-am dus la reparat si cand l-a vazut o zis sai cumpar aprindere noua i-am cumparat si am pus cauciucuri de moto cross si merge de rupe aprindere in general asta e

| amareto explică:

Are set nou, cineva mi-a zis ca e din cauza carburatorului din cauza asta nu porneste la buton.

| amareto explică (pentru amareto):

Scuze mi-a zis ca ii trebuie carburator si electromotor pentru ca nu vrea la buton si cateodata nu are putere sa traga ii tin in cap si nu are putere sa o ia de pe loc. ce ziceti?