| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Am un golf 5(2005) și am o zgârietură pe bara din spate, și vreau sa ii cumpăr un spray, dar nu găsesc codul de culoare, am luat talon, acte, nu mai am hârtia de la roata de rezerva, unde pot găsi codul de culoare?

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Te duci la un magazin de vopsea auto si iti face spray la moment dupa ce iti vede masina.Costa 35 de lei.Ti-ar mai trebui unul de lac si niste polish.
Mai bine o lasi asa ca se vede urat daca nu stii cum se aplica.

| Începătorul988 a răspuns:

Vezi ca e pe stalpul din una din usile din fata. Pasager sau sofer.

| 07gabriel07 a răspuns:

Codul ar trebui sa fie pe stalpul unde se inchide usa pe partea soferului