| Florin1306 a întrebat:

Salut, am un golf 5 benzina 1.4 mașina a rămas fără baterie, a stat cam o luna, i-am pus baterie și nu mi se aprinde deloc radio cd și înainte a mers, am verificat toate sigurantele sunt bune

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ora asta oricum nu ai ce-i face.
Verifica maine bateria, pe lumina si du-o la magazin de unde ai cumparat-o daca nu functioneaza.

| sierra1 a răspuns:

Contacte oxidate sau imperfecte, de verificat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scoate radioul si vezi daca ai curent la mufele lui. Daca e curent acolo si mufele arata ok, vezi siguranta de pe spatele lui (presupun ca are). Daca e buna, nu mai poti face altceva decat sa il duci la un electronist.