| Dragosm19 a întrebat:

Salut! Am un golf 5 break si mi-am montat oglinzi cu rabatare si lumini ambientale.
Am tester vcds si am încercat sa le codez dar fara succes si am revenit la vechiul cod.
Problema e ca acum nu-mi mai funcționează lămpile de semnalizare din oglinzi (din tester la test actuatori se aprind ambele, deci curent au si nu sunt defecte).
Si a 2 a problema, geamurile nu se mai închid/deschid cu un singur click pe buton trebuie sa tin apăsat sa faca cursa completa.
Ceva recomndari? Dau fundă pentru răspunsul care funcționează. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| arcipade a răspuns:

Incearca sa resetezi modulele care au legatura in inchiderea si iluminat

| Dragosm19 explică (pentru arcipade):

Imi poți spune cum fac asta? Am vcds 23.3.1