| RobertML a întrebat:

Am un golf v și se aude un troncanit pe fata, dar doar pe drum de tara(asfalt distrus) ma gândesc sa fie o bileta ceva. Ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| wawadkaods a răspuns:

Du-te la un mecanic eventual, vede el ce are

| Alive99 a răspuns:

Capetele de bara sau amortizoarele. Daca troncanitul este cand iei o groapa mai adanca, este de la amortizoare. Daca face la orice trepidatii, vorbim despre bucsaraie, deci succes la mecanic.

| sierra1 a răspuns:

"troncanit pe fata, ...ma gândesc sa fie o bileta ceva" - corect, dar la fel poate fi vreun cap de bară