| Domynyc a întrebat:

Salut.ce parere aveti despre vw golf 4 1.9 tdi AJM,ca consum, cum se aude, daca trage bine etc.

6 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Despre consum ce pot sa-ti zic, este o masina economica avand in vedere si surplusul de putere al masinii.Nu te gandi ca o masina modificata trebuie sa consume si mai mult.Cu atat te pot ajuta.happy

| Florian20405 a răspuns:

De tras trage foarte bine...acum depinde si de cuplu cai etc...in general de la 90 de cai in sus trage foartee binee.
Consum pe 120-130 e in jur de 5 ...pe la 90 cam 3-4% (stiu proprie experienta)
Nu e zgomotos dar ca orice diesel na ...merita,cele mai bune masini, Volkswagen!

| freedeeejayradu a răspuns:

Din cate stiu eu consuma mai putin de 9%. de tras la 1.9 eu zic ca trage bine si nu e foarte zgomotoasa. daca ii sub 2500 euro se merita

| TheHerO a răspuns:

Bine