| Cromasston a întrebat:

Am un Nokia c3-00 si as vrea sa stiu daca are poate pati ceva daca il conectez la un sistem audio 5.1. Sistemul are un cablu ce se potriveste la telefon, insa mi-e teama sa nu se strice ceva la telefon:D
Sistemul este modelul asta: http://www.avision.com.ro/audio_A602A.htm
Credeti ca telefonul ar avea ceva de suferit daca il conectez la acest sistem?(scuzati categoria:D)

3 răspunsuri:
| ionita00 a răspuns:

Am Nokia C7 am incercat si eu, nu s-a intamplat nimic dar zicea ca nu le suporta! Funda?

| yry_5615 a răspuns:

Mai intai trebuie sa instalezi un program special pentru asta si dupa sa ii faci proba.Telefonul nu are de suferit e conceput special pentru asemenea sistem.

| scofield450 a răspuns:

N-are nimic! Da-i blana cu incredere. in cel mai rau caz se ard boxele. Eu toate telefoanele si mp3-urile care au avut iesire normala [pentru boxe] le-am conectat si la siteme 5.1 si la statie audio la bancheturi... etc si nu au patit nimic happy