| Λndrei a întrebat:

Am o mica problema! As vrea sa conectez un Sistem Audio 2.1 Hercules la un Televizor LCD Samsung HD.Problema e ca nu se aude nimic...
TV-ul are acolo la Audio doua iesiri: rosie(R) si alba(L), la fel ca si sitemul.Idea e ca daca conectez sistemul chiar la un telefon Nokia 6303 merge dar la TV nu.Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| geobyxxx a răspuns:

Nu mai stiu sigur acum dar una din ele este audio si una video, iatzi un jeac cu doua iesiri si o intrare si incearca sa vezi care functzioneaza rosu sau alb, jeacu pentru sistem. cam atat ar fi daca nu ar avea alte probleme LCD -ul.e cv add id marian_nistor07 si ati spun mai pe inteles.

1 răspuns:
| adrian_5886 a răspuns:

Incearca sa reglezi volumul TV-ului in timp ce este conectat. Daca nu mai uitate prin setarile Tv-ului.Mult noroc!